Lumiere Yourhosthelper

  • 46 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper Κάννες με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Forville και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Η Λα Κρουαζέτ απέχει 850 μέτρα από το διαμέρισμα 46 τ.μ., ενώ οι Λερίνες νήσοι βρίσκονται σε απόσταση 4 χλμ.

Το κατάλυμα διαθέτει χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς. Το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το Νησί της Αγίας Μαργαρίτας βρίσκεται σε απόσταση 4,1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Marechal Joffre βρίσκεται σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lumiere Yourhosthelper Κάννες
La Plage - Cosy En Plein Centre De Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

La Plage - Cosy En Plein Centre De Cannes

4.0
Αξιοπρεπές 1 σχόλιο
20 μ από το κατάλυμα
Cannes 4 Fun - Bergerie! Great Place 4 Summer Break!
Τιμή μόνο για κινητά

Cannes 4 Fun - Bergerie! Great Place 4 Summer Break!

57 μ από το κατάλυμα
C14 Staywiz Us - 1 Bdr Cannes Centre 5 Min Palais Festivals & Sea - Ac
Τιμή μόνο για κινητά

C14 Staywiz Us - 1 Bdr Cannes Centre 5 Min Palais Festivals & Sea - Ac

8.2
Πολύ καλό 41 σχόλια
73 μ από το κατάλυμα
USD 165 USD 149
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: από 06:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας06029024354HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper;
      Το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper είναι στο κέντρο των Καννών, κοντά σε Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper περιλαμβάνουν Μουσείο Φωτογραφίας, Marché provençal Forville καθώς και Ρι ντ'Αντίμπ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Lumiere Yourhosthelper κοστίζει 197€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν La Pizza Cresci και Tredici και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 46 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lumiere Yourhosthelper Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο